Програма Октомври 2023
01/10 | 11:00 | Бременските музиканти |
Голяма сцена |
01/10 | 13:00 | Трите прасенца |
Камерна сцена |
04/10 | 19:00 | Иначе казано |
Камерна сцена |
05/10 | 19:00 | Арт |
Камерна сцена |
05/10 | 19:00 | Разделям двойки по домовете |
Голяма сцена |
06/10 | 19:00 | Малки негодници |
Голяма сцена |
07/10 | 11:00 | Приказки от минало-свършените времена |
Голяма сцена |
07/10 | 14:00 | Приказка за Рицаря без Кон |
Камерна сцена |
07/10 | 19:00 | Майстора и Маргарита |
Голяма сцена |
08/10 | 11:00 | Трите прасенца |
Камерна сцена |
08/10 | 12:30 | Трите прасенца |
Камерна сцена |
08/10 | 19:00 | Граф Монте Кристо |
Голяма сцена |
10/10 | 19:00 | Престъпления на сърцето |
Камерна сцена |
11/10 | 19:00 | Съблечи се за вечеря |
Голяма сцена |
12/10 | 19:00 | Дон Кихот |
Голяма сцена |
13/10 | 19:00 | Аз, Сизиф |
Камерна сцена |
13/10 | 19:00 | По-полека |
Голяма сцена |
14/10 | 11:00 | Емил от Льонеберя |
Камерна сцена |
14/10 | 14:00 | Емил от Льонеберя |
Камерна сцена |
14/10 | 19:00 | Той е дяволът! |
Голяма сцена |
16/10 | 19:00 | Госпожа Министершата — гостува Театър „София“ |
Голяма сцена |
19/10 | 19:00 | Иванов |
Камерна сцена |
19/10 | 19:00 | „Място, наречено Другаде“ |
Голяма сцена |
21/10 | 11:00 | Пинокио |
Голяма сцена |
21/10 | 11:00 | Принцесата и скъсаните обувки |
Камерна сцена |
21/10 | 12:30 | Принцесата и скъсаните обувки |
Камерна сцена |
21/10 | 14:00 | Пинокио |
Голяма сцена |
22/10 | 11:00 | Карлсон, който живее на покрива |
Голяма сцена |
22/10 | 11:00 | Трите прасенца |
Камерна сцена |
22/10 | 12:30 | Трите прасенца |
Камерна сцена |
22/10 | 14:00 | Карлсон, който живее на покрива |
Голяма сцена |
23/10 | 19:00 | Кашонът — гостува Театър „София“ |
Голяма сцена |
24/10 | 19:00 | Дон Кихот |
Голяма сцена |
24/10 | 19:00 | Покана за вечеря — гостува Театър „София“ |
Камерна сцена |
25/10 | 19:00 | Майстора и Маргарита |
Голяма сцена |
25/10 | 19:00 | Дано играят добре - гостува ДТ - Габрово |
Камерна сцена |
26/10 | 19:00 | Bai Ganyo |
Голяма сцена |
27/10 | 19:00 | Малки негодници |
Голяма сцена |
27/10 | 19:00 | Камъни в джобовете |
Камерна сцена |
28/10 | 11:00 | Пепеляшка |
Камерна сцена |
28/10 | 19:00 | Граф Монте Кристо |
Голяма сцена |
29/10 | 11:00 | Xензел и Гретел |
Голяма сцена |
29/10 | 11:00 | Гъбарко |
Камерна сцена |
29/10 | 12:30 | Гъбарко |
Камерна сцена |
29/10 | 19:00 | Съблечи се за вечеря |
Голяма сцена |
31/10 | 19:00 | Разделям двойки по домовете |
Голяма сцена |