Програма Март 2024
01/03 | 19:00 | Ромео и Жулиета |
Голяма сцена |
02/03 | 11:00 | Гъбарко |
Камерна сцена |
02/03 | 11:00 | Карлсон, който живее на покрива |
Голяма сцена |
02/03 | 12:30 | Гъбарко |
Камерна сцена |
02/03 | 19:00 | Майстора и Маргарита |
Голяма сцена |
05/03 | 19:00 | Иванов |
Камерна сцена |
06/03 | 19:00 | Bai Ganyo |
Голяма сцена |
07/03 | 19:00 | „Място, наречено Другаде“ |
Голяма сцена |
08/03 | 19:00 | Съблечи се за вечеря |
Голяма сцена |
09/03 | 11:00 | Храбрият оловен войник |
Камерна сцена |
09/03 | 14:00 | Храбрият оловен войник |
Камерна сцена |
10/03 | 11:00 | Храбрият оловен войник |
Камерна сцена |
10/03 | 19:00 | Храбрият оловен войник |
Камерна сцена |
11/03 | 19:00 | Кашонът — гостува Театър „София“ |
Голяма сцена |
12/03 | 19:00 | Камъни в джобовете |
Камерна сцена |
13/03 | 19:00 | Вино от глухарчета |
Голяма сцена |
13/03 | 19:00 | Опасни връзки |
Камерна сцена |
14/03 | 19:00 | По-полека |
Голяма сцена |
15/03 | 19:00 | Аз, Сизиф |
Камерна сцена |
15/03 | 19:00 | Малки негодници |
Голяма сцена |
16/03 | 11:00 | Малката русалка |
Голяма сцена |
16/03 | 14:00 | Пепеляшка |
Камерна сцена |
17/03 | 11:00 | Пипи Дългото чорапче |
Голяма сцена |
17/03 | 11:00 | Емил от Льонеберя |
Камерна сцена |
17/03 | 12:30 | Емил от Льонеберя |
Камерна сцена |
19/03 | 19:00 | Дон Кихот |
Голяма сцена |
19/03 | 19:00 | Арт |
Камерна сцена |
20/03 | 19:00 | Граф Монте Кристо |
Голяма сцена |
21/03 | 19:00 | Дебело прасе |
Камерна сцена |
22/03 | 19:00 | Пипи Дългото чорапче |
Голяма сцена |
23/03 | 11:00 | Пипи Дългото чорапче |
Голяма сцена |
23/03 | 11:00 | Тигърчето Спас |
Камерна сцена |
23/03 | 14:00 | Тигърчето Спас |
Камерна сцена |
23/03 | 19:00 | Съблечи се за вечеря |
Голяма сцена |
24/03 | 11:00 | Червената шапчица |
Камерна сцена |
24/03 | 11:00 | Пипи Дългото чорапче |
Голяма сцена |
24/03 | 12:30 | Червената шапчица |
Камерна сцена |
24/03 | 19:00 | Покана за вечеря — гостува Театър „София“ |
Камерна сцена |
25/03 | 19:00 | Госпожа Министершата — гостува Театър „София“ |
Голяма сцена |
26/03 | 19:00 | Престъпления на сърцето |
Камерна сцена |
26/03 | 19:00 | Разделям двойки по домовете |
Голяма сцена |
27/03 | 19:00 | Специални поводи |
Камерна сцена |
28/03 | 19:00 | Опасни връзки |
Камерна сцена |
29/03 | 19:00 | Граф Монте Кристо |
Голяма сцена |
30/03 | 11:00 | Принцесата и скъсаните обувки |
Камерна сцена |
30/03 | 11:00 | Xензел и Гретел |
Голяма сцена |
30/03 | 14:00 | Принцесата и скъсаните обувки |
Камерна сцена |
30/03 | 19:00 | Майстора и Маргарита |
Голяма сцена |
31/03 | 11:00 | Трите прасенца |
Камерна сцена |
31/03 | 11:00 | Пинокио |
Голяма сцена |
31/03 | 12:30 | Трите прасенца |
Камерна сцена |
31/03 | 14:00 | Трите прасенца |
Камерна сцена |
31/03 | 16:00 | Трите прасенца |
Камерна сцена |