Програма Октомври 2018

01/10 18:00

Портретът

Камерна сцена
01/10 19:30

Портретът

Камерна сцена
01/10 21:00

Портретът

Камерна сцена
01/10 22:00

Концерт на Harlem Jazz - вход свободен

Клуб на актьора
02/10 18:00

Подводие

Камерна сцена
02/10 19:30

Подводие

Камерна сцена
02/10 21:00

Подводие

Камерна сцена
03/10 18:00

Черната кутия

Камерна сцена
03/10 19:30

Черната кутия

Камерна сцена
03/10 21:00

Черната кутия

Камерна сцена
04/10 18:00

Вътрешният глас

Камерна сцена
04/10 19:00

Тяло под роклята – премиера на Галин Никифоров

Камерна сцена
04/10 19:30

Вътрешният глас

Камерна сцена
04/10 21:00

Вътрешният глас

Камерна сцена
05/10 18:00

Прометей

Камерна сцена
05/10 19:30

Прометей

Камерна сцена
05/10 21:00

Прометей

Камерна сцена
05/10 22:00

Концерт на Hot Club de Plovdiv - вход свободен

Клуб на актьора
06/10 11:00

Пинокио

Голяма сцена
06/10 19:00

Nordost

Камерна сцена
07/10 11:00

Алиса в страната на чудесата

Голяма сцена
07/10 19:00

ПЕТЕЛ по пиесата COCK на Майк Бартлет

Голяма сцена
09/10 19:00

Пилето

Камерна сцена
10/10 19:00

Седемте козлета и вълкът

Камерна сцена
10/10 19:00

Специални поводи

Голяма сцена
12/10 19:00

Еквус

Голяма сцена
13/10 11:00

Бременските музиканти

Голяма сцена
14/10 11:00

Таласъма Тропалан

Камерна сцена
14/10 19:00

Красиви тела

Голяма сцена
16/10 19:00

Иванов

Камерна сцена
17/10 19:00

Някои го предпочитат...

Голяма сцена
18/10 19:00

Разделям двойки по домовете

Голяма сцена
20/10 11:00

Таласъма Тропалан

Камерна сцена
20/10 11:00

Карлсон, който живее на покрива

Голяма сцена
20/10 16:00

Приказка за Рицаря без Кон

Камерна сцена
21/10 11:00

Пинокио

Голяма сцена
21/10 19:00

Пилето

Камерна сцена
23/10 10:30

Приказка за Рицаря без Кон

Камерна сцена
23/10 18:30

„До последен дух“ от Рашко Младенов – премиера

Камерна сцена
24/10 19:00

Разделям двойки по домовете

Голяма сцена
25/10 19:00

„Актьорите, мениджърите и уменията на бъдещето“ от Десислава Стойчева – премиера

Камерна сцена
25/10 19:00

Верига от думи

Сцена Галсеран - без места
26/10 19:00

Специални поводи

Голяма сцена
27/10 11:00

Xензел и Гретел

Голяма сцена
27/10 11:00

Таласъма Тропалан

Камерна сцена
27/10 16:00

Xензел и Гретел

Голяма сцена
27/10 19:00

Любовна песен

Камерна сцена
28/10 19:00

Иванов

Камерна сцена
30/10 19:00

Страхотни момчета

Голяма сцена
31/10 19:00

Седемте козлета и вълкът

Камерна сцена