Програма Март 2018

01/03 19:00

Страхотни момчета

Голяма сцена
02/03 19:00

Пилето

Камерна сцена
04/03 11:00

Приказка за Рицаря без Кон

Камерна сцена
06/03 11:00

Xензел и Гретел

Голяма сцена
06/03 19:00

Nordost

Камерна сцена
07/03 19:00

Църква за вълци - гостува ДТ Ловеч

Голяма сцена
07/03 19:00

Като трохи на прозорецa

Камерна сцена
08/03 19:00

Любовна песен

Камерна сцена
09/03 19:00

Красиви тела

Голяма сцена
10/03 11:00

Пинокио

Голяма сцена
10/03 19:00

Разделям двойки по домовете

Голяма сцена
11/03 11:00

Xензел и Гретел

Голяма сцена
13/03 19:00

С любовта шега не бива - гостува Пазарджик

Голяма сцена
13/03 19:00

Иванов

Камерна сцена
14/03 19:00

Верига от думи

Сцена Галсеран - без места
14/03 19:00

Кухнята

Голяма сцена
15/03 19:00

ПЕТЕЛ по пиесата COCK на Майк Бартлет

Голяма сцена
16/03 19:00

Някои го предпочитат...

Голяма сцена
17/03 11:00

Бременските музиканти

Голяма сцена
18/03 11:00

Алиса в страната на чудесата

Голяма сцена
20/03 19:00

Разделям двойки по домовете

Голяма сцена
21/03 19:00

Еквус

Голяма сцена
22/03 19:00

„Вишнева градина“ - гостува Драматично-куклен театър „Иван Радоев“ Плевен

Голяма сцена
23/03 18:15

SCARABEO, Angles and the Void (Aerowaves) - гостува Дерида денс център

Голяма сцена
23/03 21:45

Nass- Младежки театър "Николай Бинев" (Aerowaves) - гостува Дерида денс център

Голяма сцена
24/03 15:15

Харесвания / Likes в Младежки театър "Николай Бинев" (Aerowaves) - гостува Дерида денс център

Голяма сцена
24/03 18:15

"Сребърен нож/ Silver knife" на сцената на Младежки театър "Николай Бинев" (Aerowaves) - гостува Дерида денс център

Голяма сцена
25/03 13:45

Кокоро / Kokoro в МЛТ "Николай Бинев" (Aerowaves) - гостува Дерида денс център

Голяма сцена
25/03 18:00

"Грр, танцувам" Вселената на танцуващата мечка в Младежки театър "Николай Бинев" (Aerowaves) - гостува Дерида денс център

Голяма сцена
27/03 19:00

Иванов

Камерна сцена
28/03 19:00

ПЕТЕЛ по пиесата COCK на Майк Бартлет

Голяма сцена
29/03 19:00

Нирвана - Гостува ДКТ Шумен

Камерна сцена
29/03 19:00

Семеен албум

Голяма сцена
30/03 19:00

Часът на вълците

сцена Бергман - без места
31/03 11:00

Пинокио

Голяма сцена
31/03 19:00

Разделям двойки по домовете

Голяма сцена