Програма Март 2018

01/03 19:00 Голяма сцена

Страхотни момчета

02/03 19:00 Камерна сцена

Пилето

04/03 11:00 Камерна сцена

Приказка за Рицаря без Кон

06/03 11:00 Голяма сцена

Xензел и Гретел

06/03 19:00 Камерна сцена

Nordost

07/03 19:00 Камерна сцена

Като трохи на прозорецa

07/03 19:00 Голяма сцена

Църква за вълци - гостува ДТ Ловеч

08/03 19:00 Камерна сцена

Любовна песен

09/03 19:00 Голяма сцена

Красиви тела

10/03 11:00 Голяма сцена

Пинокио

10/03 19:00 Голяма сцена

Разделям двойки по домовете

11/03 11:00 Голяма сцена

Xензел и Гретел

13/03 19:00 Камерна сцена

Иванов

13/03 19:00 Голяма сцена

С любовта шега не бива - гостува Пазарджик

14/03 19:00 Сцена Галсеран - без места

Верига от думи

14/03 19:00 Голяма сцена

Кухнята

15/03 19:00 Голяма сцена

ПЕТЕЛ по пиесата COCK на Майк Бартлет

16/03 19:00 Голяма сцена

Някои го предпочитат...

17/03 11:00 Голяма сцена

Бременските музиканти

18/03 11:00 Голяма сцена

Алиса в страната на чудесата

20/03 19:00 Голяма сцена

Разделям двойки по домовете

21/03 19:00 Голяма сцена

Еквус

22/03 19:00 Голяма сцена

„Вишнева градина“ - гостува Драматично-куклен театър „Иван Радоев“ Плевен

23/03 18:15 Голяма сцена

SCARABEO, Angles and the Void (Aerowaves) - гостува Дерида денс център

23/03 21:45 Голяма сцена

Nass- Младежки театър "Николай Бинев" (Aerowaves) - гостува Дерида денс център

24/03 15:15 Голяма сцена

Харесвания / Likes в Младежки театър "Николай Бинев" (Aerowaves) - гостува Дерида денс център

24/03 18:15 Голяма сцена

"Сребърен нож/ Silver knife" на сцената на Младежки театър "Николай Бинев" (Aerowaves) - гостува Дерида денс център

25/03 13:45 Голяма сцена

Кокоро / Kokoro в МЛТ "Николай Бинев" (Aerowaves) - гостува Дерида денс център

25/03 18:00 Голяма сцена

"Грр, танцувам" Вселената на танцуващата мечка в Младежки театър "Николай Бинев" (Aerowaves) - гостува Дерида денс център

27/03 19:00 Камерна сцена

Иванов

28/03 19:00 Голяма сцена

ПЕТЕЛ по пиесата COCK на Майк Бартлет

29/03 19:00 Камерна сцена

Нирвана - Гостува ДКТ Шумен

29/03 19:00 Голяма сцена

Семеен албум

30/03 19:00 сцена Бергман - без места

Часът на вълците

31/03 11:00 Голяма сцена

Пинокио

31/03 19:00 Голяма сцена

Разделям двойки по домовете